Výkon a univerzálnost

Nová řada IS7000 series je plnohodnotným, výkonným Vision systémem, který provádí rychlé a přesné kontroly celé řady částí jednotlivých produktů skrz všechna odvětlí. Vyšší výkon udržuje krok se zvyšujícími se požadavky na rychlost kontroly. Kompaktní rozměry skvěle vyhovují do prostorově limitovaných výrobních linek.

Letošní 25. ročník brněnského veletrhu AMPER je pro naši firmu milníkem. Jedná se o první firemní výstavu naší společnosti.

Technologicky nejvyspělejší snímač své třídy na trhu

Snímač disponuje těmi nejsilnějšími 2DMax s PowerGrid algoritmy pro detekci těch nejnáročnějších DPM kódů. Možnost volby čtení DMC kódů s chybějícími L-Pattern zónami, či Clocking-Pattern modulů. Funkce Auto-Tune pro jednoduché přednastavení snímače při změně kódu, povrchu, pozadí či vzdálenosti snímání.

Produkty strojového vidění řady In-Sight 2000 kombinují výkon kamer In-Sight s jednoduchostí a dostupností kamerových senzorů a jsou tak ideálním a jednoduchým řešením pro Vaši aplikaci.

Obsažené principy

5 principů, 17 světel, 3 kanály pro stmívání + 3 kanály pro trvalé svíceni, 4x konektor pro napájení externích zařízení s napětím 24 V DC, náhradní difuzní přední kryty pro všechny popsané principy s propustností 38, 50 a 68%, 5x kabel 2m a 6× vypínač pro snadné rozsvícení a zhasnutí příslušného osvětlení.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace