Novinky strojového vidění / březen 2022

Dokonalý obraz
pro Vaši kamerovou aplikaci

Připravili jsme si pro vás dva principy osvětlení, které zajistí dokonalý obraz pro vaši kamerovou aplikaci. Prohlédněte si inovaci kopulovitého světla, které napomůže k eliminaci nežádoucích odlesků a příklady použití koaxiálního osvětlení, které je s oblibou používáno v měřících aplikacích.

Během tohoto roku pro vás opět budeme rozšiřovat naše portfolio výrobků o nová a chytrá řešení, která významně usnadní zpracování obrazu. Děkujeme za vaši přízeň, a i nadále se těšíme na budoucí spolupráci nad projekty, na kterých jsme společně s vámi v uplynulých letech s nadšením pracovali.


Snadná detekce pomocí koaxiálního světla.

Koaxiální světlo

Konstrukce světla s polopropustným zrcadlem zaručuje rovnoměrný dopad světla na celou plochu v ose objektivu. Osvětlení je možno kombinovat s telecentrickým objektivem a tím zaručit vyšší přesnost měřících aplikací.

Světelné paprsky generované koaxiálním světlem jsou ideální volbou pro nasvícení kovových a lesklých předmětů, povrchových vad, detekci kódů na kovových součástech, kontrolu desek plošných spojů, pinů a reflexních lepidel.

OOsvětlení lze provozovat jak v trvalém, tak spínaném módu. Intenzitu osvětlení je možno regulovat vestavěným potenciometrem, analogovým napětím nebo PWM.

Datový list

Ring Light
Coaxial Light
Spot Light
Coaxial Light
Spot Light
Coaxial Light
Spot Light
Coaxial Light
Spot Light
Coaxial Light

Dokonalý obraz pro Vaši kamerovou aplikaci

Koaxiální světlo

Kopulovitá světla vynikají homogenně rozptýleným světlem, které eliminuje stíny. Nová řada z portfolia Smart View se vyznačuje robustním tělem ze slitiny hliníku a velkým výkonem světelného zdroje.

Tento světelný princip je ideální pro kontrolu lesklých povrchů, členitých konkávních a konvexních objektů a povrchových vad.

Osvětlení lze provozovat jak v trvalém, tak spínaném módu. Intenzitu světelného toku je možno regulovat externím kontrolérem, analogovým napětím nebo PWM.

Datový list

Ring Light
Dome Light
Ring Light
Dome Light
Flat Light
Dome Light