Novinky strojového vidění / květen 2022

Ponořte se do světa
zvýhodněných sad snímačů Cognex

Přichází zcela nová řada produktů Cognex a s nimi
výhodné zaváděcí ceny!

InSight 2800

Nový InSight 2800 - neuvěřitelné možnosti

Nový InSight 2800 od společnosti Cognex kombinuje umělou inteligenci se širokou škálou tradičních vision nástrojů. Tento kamerový systém poskytuje řešení od jednoduchých aplikací až po analýzu a následnou klasifikaci vad pomocí Deep Learing technologie.

Pro informaci o ceně a dostupnosti zaváděcího kitu Cognex IS 2800 kontaktujte prosím naše obchodní oddělení.

Chci zaváděcí cenu


Dataman DMR 280 - video

Dataman 280 - přesvědčivý výkon

Nový Dataman DMR 280 od společnosti Cognex se ve svém segmentu řadí mezi nejvýkonnější snímače 1D a 2D kódů na trhu. Vyzkoušejte si výkonné algoritmy a intuitivní parametrizační rozhraní za cenu laboratorního kitu. Díky velké modularitě, hardwarové konfiguraci a technologii je nový Dataman předurčen pro většinu aplikací snímání standardních i přímo značených kódů.


Dataman 8700

Dataman 8700 - výkonný a robustní

Dataman 8700 od společnosti Cognex kombinuje mimořádný výkon, výkonné interní osvětlení a robustní provedení pro každodenní použití v průmyslových aplikacích. Snímač disponuje OLED displejem pro snadné nastavení, přímým i difúzním osvětlením a výkonnými čtecími algoritmy,


Dataman DMR 470

Rozmítané zrcátko – technologie pro snímání velké plochy

Dataman DMR 470 s technologií rozmítaného zrcátka zaručuje okamžité snímání velkého počtu různých kódů na velké ploše, například europaletě. Výkonné algoritmy a intuitivní rozhraní zaručují snadnou parametrizaci, okamžitou detekci a mimořádnou funkčnost v logistických aplikacích.

Pro informaci o ceně a dostupnosti zaváděcích kitů snímačů kódů Cognex kontaktujte prosím naše obchodní oddělení.

Chci zaváděcí cenu