STACIONÁRNÍ SNÍMAČ COGNEX DMR-260

        Flexibilní, výkonný, modulární

ASP Cognes

Technologicky nejvyspělejší snímač své třídy na trhu

Snímač disponuje těmi nejsilnějšími 2DMax s PowerGrid algoritmy pro detekci těch nejnáročnějších DPM kódů. Možnost volby čtení DMC kódů s chybějícími L-Pattern zónami, či Clocking-Pattern modulů. Funkce Auto-Tune pro jednoduché přednastavení snímače při změně kódu, povrchu, pozadí či vzdálenosti snímání.

FLEXIBILITA SNÍMAČE

pop  dmr262hor                 555

 

Světla

DataMan 260 series nabízí možnost výběru z IR, bílého, modrého a červeného integrovaného osvětlení, díky kterému dosáhnete lepšího nasvícení scény a spolehlivějšího výsledku při čtení Vašeho kódu.

 

Objektivy

Stacionární snímač společnosti Cognex nabízí verzi jak s tekutou čočkou, tak s M12 objektivem. U varianty s M12 objektivem můžete jednoduše měnit mezi 6.2mm a 16mm objektivy.

 

MODULARITA SNÍMAČE

Díky volbě snímače DMR-260 získáte flexibilní zařízení, které je vhodné pro jakýkoliv prostor. Vaše úlohy potom můžete vykonávat rychleji a snadněji. Tělesa stacionárních snímačů DMR-260 mouho mít přímou nebo pravoúhlou podobu. Toto podulární provedení tělesa umožňuje maximální flexibilitu při instalaci v omezených prostorech, usnadňuje cestu optice a kabelovému vedení a minimalizuje potřebu navrhovat nové držáky.

 

 Ukázka modularity

DM262X RDR, 16mm LL, HPIL, Full Polarized

 ukázka DM262X

Tato varianta reprezentuje současně technologicky nejvyspělejší stacionární snímače na trhu. Snímač obsahuje 16mm objektiv s tekutou čočkou, funkci Auto-Tune, vysoce výkonné LED osvětlení a částečnou nebo úplnou polarizaci.

 

  • 16mm objektiv s tekutou čočkou
  • Funkce Auto-Tune
  • Vysoce výkonné LED osvětlení
  • 1/2 nebo kompletní polarizace snímače