Zveme Vás na AMPER 2017

Letošní 25. ročník brněnského veletrhu AMPER je pro naši firmu milníkem. Jedná se o první firemní výstavu naší společnosti.

Společnost Smart View s.r.o. je výrobcem osvětlení strojového vidění a zároveň obchodním zastoupením firmy Cognex v České Republice.  Na výstavišti Amper 2017 uvedeme dvě novinky z portfolia osvětlení Smart View společně s novým Multi-Camera systémem IS2000, 2D profilerem DS1000 a novou řadou Smart kamer IS 7000 od společnosti Cognex. Dalším segmentem naší specializace je snímání čárových a DMC kódů. V této oblasti představíme jedno z nejvýkonnějších, univerzálních zařízení na trhu snímač DMR-262X.

InSight 2000 InSight 7000 InSight VC2 Render HR5

 

První novinkou z naší produkce je RGB světlo, jehož design a parametry jsou předurčeny pro osvětlení strojového vidění. RGB světlo umožňuje manuální i vzdálenou volbu vlnové délky a intenzity v oblasti viditelného spektra od 470-624 nm. “Toto světlo od českého výrobce je na našem trhu raritou a proto se jej chystáme představit na letošním veletrhu AMPER v Brně a následně i na mezinárodní scéně”, dodává k novince majitel společnosti Milan Matula.

Druhou novinkou naší produkce je Smart Light, které bylo vyvinuto pro aplikace kritické na kontrolu povrchu a eliminací odlesků. Osvětlení kruhového tvaru bude schopno v rychlé sekvenci podpořit kameru v pořízení nezávislých snímků ze 4 stran. Obraz je následně sestaven do 1 snímku, který je dále zpracován algoritmem kamery. “Naší konkurenční výhodou u tohoto konkrétního osvětlení je kompatibilita kontroléru s dalšími již existujícími principy z našeho portfolia”, popisuje obchodní ředitel a spolumajitel společnosti Smart View Pavel Srovnal.